Nie boję się tego co ..... przede mną... Bo doskonale wiem kto stoi za moimi plecami... I daje mi zajebiście dużo wsparcia🥰😍😘
Ja ci daje dużo wsparcia 💓
Mnie też się nie boisz? 💋
Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Dawno tu nic nie wrzucałem!!!! Są tutaj kobiety dziewczyny może faceci chłopaki też 🤔 moja myśl docencie tą drugą połówkę jeżeli Kochacie w sekundę możecie stracić wszystko co ❤️
Ktoś stracił 😢
Lepiej zyskać w sekundę niż stracić.
Ja ciebie docenię, napisz do mnie 😊
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.