Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Może to głupie może prawdziwe??? Ten kto chce być częścią Twojego życia, nie potrzebuje zaproszenia... Sam znajdzie drogę do Twojego świata i w nim zostanie.........😍
Sówka... Uspokój genitalia i liryke...
Mogę tam do ciebie?
Jest urok w Tobie 🔥🔥🔥
Ciacho 🔥🔥🔥
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.