Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Budzę się rano pustka wokół mnie ale wstaje przywitać może miły dzień!!!! Pozdro dla wszystkich z dobry nastawieniem
Jak myśleć o drugiej osobie kiedy nie odczuwam tego co myśli o mnie???? Pozdrowionka miłego dzionka,.....
To zapytaj mnie co myślę o tobie 🔥
Wruce tam bo mogę miłego wieczorku wspominać jest miło
Ok jak już myśle to o jednej kobiecie Kocham ją a wy mi tego nie odbierzecie
Świat jest piękny kiedy niama granic ciesz się tym co masz i co będziesz miał/miała
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.