Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Twuj Karolina 🥰🥰
Wszyscy myślą że jestem niezniszczalny.... Bo się uśmiecham i żartuje... A tak naprawdę nikt nie wie co czuje....
A może dla mnie powiesz co tak na prawdę czujesz?
więc w końcu pora znaleźć radość w życiu! :)
Życie to podróż, A najpiękniejsze przystanki to wyjątkowi ludzie...
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.