Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
... LUDZIE MÓWIĄ, ŻE ŻYCIE JEST OKRITNE...TO NIEPRAWDA! ŻYCIE JEST PIĘKNE, TULKO LUDZIE SĄ CORAZ GORSI.......
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.