Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Gdy wszystko wygląda jakbyś, miał pod górkę,pomyśl o widoku z góry...
Pomyśl o mnie, nadal czekam na Ciebie!
Na ten piękny dzień bawicie się bo jutro możecie tego nie doznać!!!
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.