Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Kto ma rower i czas niech podniesie dupę i w las🤣 Pozdro dla leniuchów...
To kiedy jedziesz ze mną w las?
Samotny wieczór jest klimat muza gra reszta to bajka wy tego macie załujci!!!
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.