Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Silny facet żadko mówi jak sie czuję,bo wie że nikt go niezapyta. Wstaje rano z bólem pleców ale wstaje. Ma ludzi za których walczy,ale niema nikogo kto za niego walczy!!!
"W życiu nigdy niema złych decyzji...Wszystkie decyzje jakie podejmujesz prowadzą Cię do miejsca w w którym miałeś być!!!
Dzisiejsza myśl 🤔...Oczy przeważnie otwierają sie wtedy...Kiedy dla niektórych rozdziałów naszego życia zamykają sie drzwi! !!
A inne drzwi się otwierają? 😍
KIEDY SYPIE SIĘ WSZYSTKO .... TO WTEDY BUDUJESZ NAJMOCNIEJSZE FUNDAMENTY
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.