Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Jestem zbyt trudny dla większości,bo mam swoje zdanie, mówię co myślę i nie tańczę jak mi zagrają......
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.