Każdy z nas idąc przez życie musi patrzeć w cztery kierunki .... Przed siebie-aby widział gdzie idzie... Za siebie-Aby pamiętał z kąd pochodzi... Pod nogi-Aby nikogo nie podeptać... Rozglądając się wokół Siebie- Aby zobaczyć kto idzie obok Nas w trudnych chwilach Naszego Życia!!!!
Relaks w niemieckim parku zdziwienie że potrafią takie zajebiste miejsce zrobić👍 pozdro dla wszystkich w domach siedzących bo ja mam na to wyjebane😜
Niewiem kto produkuje moje sny? Ale skur#wysyn ma wyobraźnię......
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.