Wszyscy myślą że jestem niezniszczalny.... Bo się uśmiecham i żartuje... A tak naprawdę nikt nie wie co czuje....
A może dla mnie powiesz co tak na prawdę czujesz?
więc w końcu pora znaleźć radość w życiu! :)
Na tą piękną środę... Bądź tam gdzie sie cieszą Twoją obecnością... Żyj i Kochaj tych , którzy kochają Ciebie...I najważniejsze niezapominaj żyć dla Siebie...!!!
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.