Jak myśleć o drugiej osobie kiedy nie odczuwam tego co myśli o mnie???? Pozdrowionka miłego dzionka,.....
To zapytaj mnie co myślę o tobie 🔥
Fajna myśl!! Ten co cię ignoruje,nie odzywa sie,nieodpowiada już ci odpowiedział jak bardzo mu na Tobie zależy!!!
Myśl dla wszystkich!! Patrz ludziom woczy! Dlaczego?? Bo to jedyna część ciała która nie może kłamać!!! Miłego wiecoru
Adoreo is adults only website!
Adoreo is strictly limited to those over 18 or of legal age in your jurisdiction, whichever is greater.