Kikxxx

Poznan

Spotkanie, drink i sex

Witaj, może kilka słów o mnie. Jestem studentką pierwszego roku. Do Poznania przeprowadziłam się sama w październiku. Jestem wysoką, ciemną blondynką (175cm), niebieskie oczy, sylwetka raczej normalna, nie jestem bardzo szczupła, ale myślę, że nazwałabym swoją figurę po prostu normalną z kobiecymi kształtami, nie otyła. Bardzo dbam o swój wygląd. Moje zainteresowania to taniec i joga.

Poszukuje szybkiej formy zarobku ze względu na taką potrzebę finansową. Nie mam doświadczenia w takich spotkaniach, dlatego może byś mi pomógł i sam zaproponował kwotę i co dokładnie oczekujesz na spotkaniu? Byłoby to moje pierwsze takie spotkanie, dlatego trochę się denerwuje, ale jednocześnie podnieca mnie myśl takiego spotkania, wiec nie jest to tylko sytuacja do której zmusza mnie sytuacja życiowa, ale także spełnienie jakiś głębokich ukrytych fantazji ;)

Jak chciałabym aby wyglądało spotkanie?
Jako iż nie mam doświadczenia w takich spotkaniach, chciałabym najpierw spotkać się z tobą klubie, na drinku na rozluźnienie, chwilkę porozmawiać a potem przenieść się w bardziej ustronne miejsce ;)
Co do seksu, bardzo kręci mnie seks analny, aczkolwiek również nie mam w nim dużego doświadczenia dlatego poszukuje kogoś kto pomoże mi się dobrze do niego przygotować ;) oczywiście oral, seks klasyczny do ugadania, ale jedynie z gumką.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam priv