fotofoto
Warszawa
Pokaż swoje fotki
Cel znajomości to przyjaźń 💖 a z czasem może coś więcej. Nic na siłę 😊 w końcu nie jesteśmy już dziećmi 😉 Pozdrawiam i nie traćmy czasu. Jeśli czujesz, że warto, to odezwij się proszę.
Zaloguj się, aby napisać do gwiazda.
Zaloguj się