cytrynka
Częstochowa, Kielce
Czuję się samotna… może ktoś zechce mnie wysłuchać i przytulić? ❤️
Jestem w poszukiwaniu mężczyzny, z którym mogłabym dzielić życie. Ostatnio zaczęłam dbać o to co jem (tak, kiedyś nie zwracałam na to uwagi, przez wzgląd na fajną sylwetkę, co rozleniwia 💪), a także zaczęłam ćwiczyć. Dużo pracuję, gdyż jestem na wstępnym etapie kariery , jednak, jak już mam wolne, to zupełnie zapominam o pracy. Podsumowując – szukam kogoś, kogo będę mogła uszczęśliwić 😊 i kogoś, kto uszczęśliwi mnie 💕.
Zaloguj się, aby napisać do cytrynka.
Zaloguj się