Kleo489

You and You like this people like this
Marzenie milionów młodych chłopaków... to ja. Starsza, zadbana, ustatkowana finansowo i mam swoje mieszkanie. Nie patrzę na doświadczenie. Chcesz spróbować?

Timeline

Życie jest krótkie, więc powinno być radosne i wypełnione przyjemnościami. Jeżeli jesteś podobnego zdania to na pewno znajdziemy wspólny język.
Bogini sztos 🔥💥😎
Język nie służy mi tylko do gadania 😜

Piątek, światek czy niedziela. Na mnie zawsze możesz liczyć. Zrobię Ci dobrze tak jak lubisz. Czekam o każdej porze
Chętnie bym coś z tobą porobił😏😘
Cześć słodziutka napisz do mnie wiadomość z numerem telefonu lub napisz proszę smsa 692774203 Dariusz z Łodzi
Gdybym prywatnie poznał adres myślę pojawić się u Ciebie a Ty co ty na to ? . .. i to całkiem na poważnie
Witam nie mogę oderwać wzroku od fotek jesteś piękną kobietą i zgrabną figurę pragnął bym popieścić i wycałował całe ciałko czy jest realna szansa na spotkanie moje marzenie Sławek
ładna kobieta ale czy dostępna
Spróbowac z Toba...??? Zawsze! Ty mi zrobisz dobrze ale ja Tobie tez zrobie dobrze. Idziesz na taki uklad? W koncu zycie ma byc czyms przyjemnym wiec nie skapmy sobie tej przyjemnosci! Ladne nóżki, apetyczne cycuszki..... Lubisz doswiadczonych panow ...w moim wieku?
Czy to w slocie przy sobocie tez Ci dobrze zrobie! Masz piekne cycki, cipke pewnie tez urocza???? Nawet brzuszek piekny choc pelen muszek. Chodz tu do mnie! Rozloz nozki, wypuscimy z brzuszka muszki. Polizemy dupke,niech sie cieszy a kutasek...w ustach niechaj grzeszy.